Done by Deer Contour Teczka Niebieska

50510

Nowy produkt

Teczka z motywem nosorożca zachwyci każde dziecko. Doskonale nadaje się do szkoły na rysunki jak i na inne drobiazgi naszych pociech. Żywe kolory i oryginalne zdobienie z wykorzystaniem sympatycznego zwierzątka sprawi że teczka ta będzie najważniejszym organizerem naszych pociech.

Więcej szczegółów

Producent: done by deer

77,00 zł brutto

Więcej informacji

Teczka z motywem nosorożca zachwyci każde dziecko. Doskonale nadaje się do szkoły na rysunki jak i na inne drobiazgi naszych pociech. Żywe kolory i oryginalne zdobienie z wykorzystaniem sympatycznego zwierzątka sprawi że teczka ta będzie najważniejszym organizerem naszych pociech. Dodatkowo teczka posiada zaczep co znacznie ułatwi przenoszenie jej.

Wymiary:

- wysokość 37,0 cm

- długość 45,0 cm

- szerokość 8,0 cm

Done by Deer to Skandynawska firma projektująca zabawki z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Done by Deer wykorzystuje w swoich produktach skandynawskie wzornictwo. Poprzez kombinację różnych kolorów i materiałów projekty pobudzają zmysły dziecka. Dzięki charakterystycznej grafice produkty mają odniesienie do skandynawskiego stylu życia. Wszystkie produkty Done by Deer są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla dziecka.

Produkty powiązane