Puzzle 4w1 Kamila bawi się we wróżkę, Janod

uniw-J02871

New product

Puzzle Fleurus to uzupełnienie serii książeczek Mały chłopiec i Mała dziewczynka. W ozdobnej walizce z kartonu z rączką znajdują się cztery różnej trudności puzzle, zawierające 6,9,12 i 16 elementów. Puzzle wykonane zostały z trwałego kartonu z idealnymi kształtami, które pozwalają dziecku na łatwe łączenie elementów.

More details

Producent: Janod

89,00 zł tax incl.

More info

Puzzle Fleurus to uzupełnienie serii książeczek Mały chłopiec i Mała dziewczynka. W ozdobnej walizce z kartonu z rączką znajdują się cztery różnej trudności puzzle, zawierające 6,9,12 i 16 elementów. Puzzle wykonane zostały z trwałego kartonu z idealnymi kształtami, które pozwalają dziecku na łatwe łączenie elementów. Puzzle pozwolą przenieść się Twojemu dziecku do świata postaci z książeczek. Zaprojektowane zostały we Francji.

Pudełko zawiera 4 obrazki na których Kamila bawi się we wróżkę. 

Układanie puzzli to zabawa stymulująca rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni oraz uczą cierpliwości.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

kategoria:

pierwsze puzzle

seria:

Fleurus

indeks:

J02871

producent:

Janod

wiek:

3 - 6

liczba elementów:

6 - 9 - 12 - 16

materiał:

gruby karton

design:

Francja

wymiary produktu:

20 x 20 cm

waga produktu:

0,3 kg

wymiary opakowania:

22 x 22 x 7 cm

bezpieczeństwo i jakość:

EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Accessories