Układanka drewniana piramida Żółwie, Janod

uniw-J05337

New product

Układanka drewniana piramida francuskiej marki Janod to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka w wielu aspektach.

Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji oraz uczy rozróżniania kształtów i kolorów

More details

Producent: Janod

This product is no longer in stock

99,00 zł tax incl.

More info

Układanka drewniana piramida francuskiej marki Janod to zabawka edukacyjna stymulująca i pobudzająca rozwój dziecka w wielu aspektach. Zabawka rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji oraz uczy rozróżniania kształtów i kolorów. Układanka składa się z 12 kolorowych elementów w różnych kształtach (koło, kwadrat, gwiazdka i szcześciobok), a podstawa układanki to 4 puzzle w kształcie żółwi, które można dowolnie ze sobą łączyć. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka. Układanka zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton.

Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia. Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki edukacyjne

seria: - indeks: J05337

producent: Janod

wiek: 18m +

liczba elementów: 28

materiał: drewno design: Francja

wymiary produktu: 20,50 x 20,50 x 5 cm

waga produktu: 0,46 kg

wymiary opakowania: 26 x 5,30 x 25 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Accessories