Rodzina kaczek drewniana piramida, Janod

uniw-J08212

New product

Piramida drewniana do układania francuskiej marki Janod to 14 elementowa zabawka edukacyjna.

Krążki można układać w piramidę na 4 drążkach według kolorów lub w kolejności cyferek.

Różnorodność klocków pod względem barw uczy rozróżniania kolorów oraz rozwija kreatywność dziecka.

More details

Producent: Janod

105,00 zł tax incl.

More info

Piramida drewniana do układania francuskiej marki Janod to 14 elementowa zabawka edukacyjna. Krążki można układać w piramidę na 4 drążkach według kolorów lub w kolejności cyferek. Różnorodność klocków pod względem barw uczy rozróżniania kolorów oraz rozwija kreatywność dziecka. Bezpieczeństwo zabawy zapewnia innowacyjne rozwiązanie w postaci drążków na sprężynie. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka. Piramida zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton.

Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia. Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki edukacyjne

seria: - indeks: J08212

producent: Janod

wiek: 12m +

liczba elementów: -

materiał: drewno

design: Francja

wymiary produktu: 25 x 7 x 14 cm

waga produktu: 0,49 kg

wymiary opakowania: 24,60 x 7,80 x 14.60 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Accessories