Szalony Piesek wózek chodzik, Janod

uniw-J05995

New product

Drewniany, edukacyjny wózek Szalony piesek francuskiej marki Janod wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków.

Wysokość chodzika idealna jest dla rocznego dziecka.

Kółka wykończone są gumą, co zapewnia stabilność zabawki, ułatwia jazdę na zewnątrz oraz nie rysuje podłogi w domu.

More details

Producent: Janod

299,00 zł tax incl.

More info

Drewniany, edukacyjny wózek Szalony piesek francuskiej marki Janod wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków. Wysokość chodzika idealna jest dla rocznego dziecka. Kółka wykończone są gumą, co zapewnia stabilność zabawki, ułatwia jazdę na zewnątrz oraz nie rysuje podłogi w domu.

Wózek służyć może również do przechowywania i przewożenia ukochanych zabawek. Kolorowy wózek-piesek przyjemnie dzwoni podczas prowadzenia dzięki zawieszonemu z przodu metalowemu dzwoneczkowi. Wózek zaprojektowany we Francji. Zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent. Zabawki edukacyjne Janod wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów i wykonania. Podczas beztroskiej i radosnej zabawy, rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, kontakt z estetycznymi materiałami, wysokiej jakości takimi jak drewno czy karton.

Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, zabawki wspierają ćwiczenie adekwatnych umiejętności, takich jak motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów czy nauka chodzenia. Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki edukacyjne

seria: - indeks: J05995

producent: Janod

wiek: 12+

liczba elementów: 15

materiał: drewno

design: Francja

wymiary produktu: 49 x 31 x 45,50 cm

waga produktu: 3 kg

wymiary opakowania: 32 x 17,50 x 44 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Accessories