List of products by manufacturer Traumeland

Firma Träumeland specjalizuje się w produkcji materacy dziecięcych od 1965 roku.


Od tego czasu materaca są nieustannie udoskonalane. Każdego roku wprowadzamy nowe modele opracowywane z uwzględnieniem prowadzonych nieustannie badań. Nasze materace wykonujemy z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych..


Coraz więcej rodziców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest wybór odpowiedniego materaca, na którym niemowlę spędza większość swojego życia . Tylko właściwy materac zapewni dziecku najwyższy komfort i spokojny sen, a także prawidłowy rozwój kręgosłupa. Nasze materace są wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o prawidłowy rozwój dziecka. Szczególną uwagę zwracamy aspekty związany z akumulacją ciepła w łóżeczko dziecięcym.


Ten często podnoszony przez ekspertów problem, występujący w większości tańszych materacy, jest w naszych produktach rozwiązywany poprzez stosowanie oddychających materiałów i innowacyjnych systemów wentylacyjnych.


Nie zaniedbujemy również takich spraw jak: elastyczność punktowa, odpowiednia twardośc materaca na różnym etapie rozwoju dziecka, właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, czy łatwa pielęgnacja. We wszystkich tych obszarach nasze materace spełniają najwyższe normy i wymagania.


Jakość naszych materacy została zauważona i doceniona przez naszych klientów, szczególnie tych najbardziej wymagających, poszukujących dla swoich dzieci najwyższej jakości produktów. Możemy z przekonaniem stwierdzić, że osiągnęliśmy pozycję europejskiego lidera w segmencie najwyższej jakości materacy dziecięcych (klasa Premium).


Nasza misja Każdy nasz klient obdarza nas zaufaniem i jest przekonany, że wytwarzane przez nas produkty są bezpieczne dla jego dziecka. Dlatego rozwijamy i produkujemy nasze materace tak, jakby miały być przeznaczone dla naszych własnych dzieci...


No products for this manufacturer.